دسته‌بندی نشده

معرفی دستگاه تی بار پاناتا 1HP505

دستگاه تی بار پاناتا

ورزش و سلامتی همیشه مکمل یکدیگر بوده اند؛ به خصوص در این روزها که با شیوع بیماری کرونا در سرتاسر جهان سلامتی اهمیت زیادی پیدا کرده است. دستگاه تی بار برند پاناتا مدل 1HP505 یکی از دستگاه های قدرتی است که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم.

بدنسازی یکی از رشته های ورزشی است که ورزشکار میتواند علاوه بر چربی سوزی، تقویت عضلات و تناسب اندام سیستم ایمنی خود را نیز تقویت کند و از خطرابتلا به عفونت دستگاه تنفسی نیز درامان باشد.

دستگاه های بدنسازی هوازی و دستگاه بدنسازی قدرتی بسیاری به سلامتی شما کمک میکنند که در این مقاله به معرفی یکی از آنها میپردازیم؛ دستگاه های تی بار یکی از دستگاه های قدرتی کاربردی رشته بدنسازی است که از محبوبیت بسیاری دربین بدنسازان برخوردار است و یکی از دستگاه های مهم در یک باشگاه بدنسازی کارآمد محسوب میشود.

بهترین مدل دستگاه های تی بار توسط شرکت پاناتا ساخته شده است. دستگاه های تی بار پاناتا ساخت کشور ایتالیا است که بر اساس اصول کیفی تأسیس شده است و نقطه مرجع برای نوآوری فنی و سلیقه شماست . گروه صنایع ورزشی ارکیدمهر وارد کننده دستگاه های بدنسازی پاناتا و نماینده فروش و خدمات پس از فروش این شرکت در ایران است.

دستگاه تی بار برند پاناتا مدل 1HP505 یکی از دستگاه های قدرتی تی بار است که به تقویت عضلات بسیاری میپردازد و عضلات سرشانه، ساعد، جلو بازو، قفسه سینه و بالای شکم را تقویت میکند . هم چنین بهترین دستگاه برای تقویت عضلات پشتی بزرگ است و کمترین خطرآسیب دیدگی را برای بدنسازان دارد.

 

دستگاه تی بار