بلاگ

اسکالیت یک گام بالاتر از قدرت و استقامت

اسکالیت یک گام بالاتر از قدرت و استقامت

تنظیم ارتفاع در استپ میل بالا رونده سری 550
آیا فکر میکنید استفاده از تردمیل، دوچرخه یا الپتیکال تنها راه برای تقویت استقامت قلبی – تنفسی است؟ هر چند این دستگاه ها ابزارهای مهمی برای افزایش ضربان و قدرت قلب و دستگاه تنفسی هستند، اما اکنون اینتنزا دریک نوآوری، استقامت و قدرت را در یک دستگاه عرضه کرده است.

استپ میل بالارونده دارای پلکانهایی است که به دور یک محور می چرخند و بالا رفتن واقعی از یک پله را شبیه سازی می کند.
بیش از 20 سال است که مربیان کوهنوردی به عنوان یکی از موثرترین روش ها برای قدرتمند ساختن عضلات پایین تنه و همزمان افزایش آمادگی قلبی، تنفسی، استپ میل را معرفی میکردند. هرچند مزایای این دستگاه غیرقابل انکار است؛ اما تا امروز عده ی کمی آن را میشناختند و اکنون اینتنزا سری 550 را معرفی کرده است؛ یک استپ میل با قابلیت تنظیم ارتفاع. طراحی هوشمند اینتنزا به کاربر این امکان را میدهد تا از بین 20 ارتفاع گام مختلف، ارتفاع مناسب را انتخاب کند.

برای بازیافت انعطاف پذیری پس از بیماری یا جراحی، یا انجام تمرین هایی با هدف ایجاد فشار در محدود های جدید، اینتنزا به شما امکان میدهد که شدت تمرین خود را با استقامت قلبی، تنفسی و محدوده ی حرکتی خود، هم تراز کنید.

در تمرین با استپ میل باید پاهای خود را به طور واقعی بلند کنید، انگار در حال بالا رفتن از پله های واقعی هستید. در تمرین با استپ میل میتوانید شدت تمرین را با افزایش سرعت حرکت پله ها یا افزایش ارتفاع بیشتر کنید. درست مانند حمل کردن وزنه ی اضافی. برای افزایش فشار تمرین میتوانید از جلیقه هایی که وزنه ی اضافی به آ نها متصل میشود استفاده کنید. برای گام برداشتن، هر بار زانو را به اندازه ی کافی بالا بیاورید تا از وارد شدن فشار نامناسب به زانوهاجلوگیری شود.

توصیه مهم :
اگر مبتلا به مشکلات مفصلی به خصوص در ناحیه زانو هستید، پیش از استفاده از استپ میل، با پزشک خود مشورت کنید.