دسته‌بندی نشده

بدنسازی در خانه با واندرکور اسمارت – بخش اول

بدنسازی در خانه با واندرکور اسمارت

طراحی مناسب دستگاه واندر کور اسمارت به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید تمرینات ورزشی خود را روزانه و به طور منظم، در محیطهای مختلف انجام دهید. این دستگاه دارای ابعادی مناسب است و فضای بسیار کمی را اشغال میکند، به طوری که از آن در محیط خانه و باشگا ههای ورزشی میتوان استفاده کرد. موادی که در ساخت این دستگاه استفاده شده، استحکام زیادی دارد تا وزن برابر با 120 کیلوگرم را به خوبی تحمل می کند. شما از این وسیله میتوانید برای انجام تمریناتی مانند دراز نشست، شنا و سایر حرکات ورزشی استفاده کنید.

کرانچ (دراز و نشست)

کرانچ شکم تمرینی برای تقویت عضلات میانی است. برای شروع به پشت روی کفی دستگاه قرار بگیرید. زانوها را خم کنید و کف پاها را روی زمین قرار دهید.

دست هایتان را می توانید پشت گوش یا به صورت ضربدری روی سینه بگذارید. اما یادتان باشد که دستان خود را پشت سر قلاب نکنید، زیرا موجب آسیب به گردن می شود. حالا شکم را منقبض کرده و سر، شانه و قفسه سینه را به بالا و به سمت زانوهایتان هدایت کنید. درهنگام انجام حرکت، گردن خود را کشیده نگاه دارید و به سقف نگاه کنید. طراحی واندرکور به گونه ایست که هیچ قوسی در کمر ایجاد نخواهد شد و از آسیب های احتمالی به کمر و ستون فقرات جلوگیری خواهد کرد.

دراز و نشست

شنا سوئدی

برای تناسب اندام، داشتن بالاتنه عضلانی و زیبا ضروری است و یکیا ز مهم ترین تمرینات برای رسیدن به این هدف، شنا سوئدی است. حرکتی فوق العاده برای ساختن عضلات سینه ا ی، بازوها، کمربند شانه ای و عضلات میانی بدن. روی زمین بخوابید به طوری که ران پا روی دستگیره های دستگاه قرار گیرد. دست ها را موازی خط سرشانه قرار دهید. توجه داشته باشید، شنا رفتن با دست های بازتر یا جمع تر عضلات مختلفی را هدف می گیرد.

شنا سوئدی

پل زدن

حرکت پل در درجه اول روی عضلات باسن و بعد عضلات کمر، همسترینگ و امتداد ستون فقرات تمرکز دارد. این حرکت، همچنین تمرینی فوق العاده برای کشش عضلات خم کننده ران و شکم؛ به خصوص بعد از نشستن به مدت طولانی است.
واندرکور به شما این امکان را خواهد داد تا فرم صحیح حرکت را به سادگی اجرا کنید و با تنظیم مقاومت میزان سختی تمرین را افزایش دهید.

پل زدن

جلو بازو و ساعد

برای شروع رو به دستگاه و روی دو زانو قرار بگیرید. سپس کمی به جلو خم شوید به طوری که ران ها، عمود بر زمین قرار گیرند. پشت را نیز کاملا صاف نگه دارید. کف دست ها را روی دستگیره ها قرار دهید. در شروع حرکت مفصل آرنج خم است. با فشار آوردن به دستگیره ها آرنج را صاف کنید. این حرکت را می توانید به صورت تک دست هم انجام دهید.

جلو بازو و ساعد

 

دستگاه ورزشی واندرکور اسمارت از جنس فلز فولاد، فوم و اسفنج ساخته شده است . این دستگاه مناسب برای آب کردن شکم و پهلوها و همچنین عضله ای کردن شکم و دست و پا بوده که تحمل وزن 120 کیلو گرم را داشته و با دسته هایی از ابر نرم و قسمت پایین از ابر و روکش چرم بوده که راحتی را هنگام کار با این دستگاه تضمین می کند .

دستگاه واندرکور اسمارت در حالت استفاده 52*55*38 سانتیمتر و در حالت جمع شده 49*55*12 سانتیمتر میباشد و مناسب برای تقویت عضلات شکم، کمر، دست و پا است.

واندرکور اسمارت با دو ابر در انتهای میله‌ها (دسته ها) برای راحتی بیشتر کاربر طراحی شده است. همچنین دارای دو پیچ برای تنظیم مقاومت فنرها با فابلیت تنظیم 8 مرحله سختی و دارای دو فنر داخلی درون میله‌ها برای بازگشت‌ پذیر بودن است. این دستگاه ورزشی خانگی دارای یک زیرپایی در بسته ‌بندی برای ثابت نگه‌ داشتن دستگاه بر روی سطوح مختلف میباشد و قسمت تخت پایینی دستگاه نرم و دارای روکش چرم مصنوعی است.