دسته‌بندی نشده

بدنسازی هوازی با الپتیکال اینتنزا 550 ETe2

الپتیکال اینتنزا

الپتیکال یکی از دستگاه های هوازی محبوب در رشته بدنسازی است. ورزش کردن با این دستگاه بسیار آسان و راحت است و با گذاشتن پاها بر روی پدال میتوانید به انجام تمرینات ورزشی بپردازید. این دستگاه به شما کمک میکند تا استقامت خود را افزایش دهید و بر اساس شدت تمرینتان کالری بسوزانید.

در این مطلب به معرفی یکی از برترین الپتیکال ها ، الپتیکال باشگاهی اینتنزا مدل 550  ETe2 میپردازیم.

فعالیت برند اینتنزا در تایوان آغاز شد. این شرکت به صورت تخصصی در زمینه دستگاه های بدنسازی فعالیت می کند. تولید محصولات زیبا، جدید، هوشمند، با طراحی ارگونومیک و امکانات بی نظیر و از همه مهمتر دوستدارمحیط زیست از ویژگی های اینتنزا محسوب میشود.

الپتیکال اینتنزا مدل  ETe2 550 الپتیکالی دو کاره است که سطح شیبدار قابل تنظیم دارد و می‌توان با تنظیم شیب روی یک زاویه تند، عضله پشت ساق پا را نیزتقویت کرد.

این دستگاه صفحه نمایش لمسی دارد که نمایشگر زمان و مسافت و تعداد پدال در دقیقه، سرعت ، سطح کالری و ضربان قلب است . همچنین قابلیت اتصال کابل HDMI ، هدفون استریو و هدست استریو بلوتوثی را نیز دارد.

سنسورهای ضربان قلب روی دسته دستگاه تعبیه شده و دارای کلید های لمسی برای دسترسی راحت تر به برنامه ها و مانیتوراست . علاوه بر این، دارای سیستم کنترل ضربان قلب از راه دور است.

گروه صنایع ورزشی ارکیدمهر وارد کننده دستگاه های اینتنزا با گارانتی میباشد.