بلاگ

تردمیل باشگاهی اینتنزا با نمایشگر لمسی

تردمیل باشگاهی

تردمیل یکی از دستگاه های بدنسازی باشگاهی محبوب مورد استفاده ورزشکاران است. باتوجه به نوع کار شما با تردمیل، تردمیل می تواند از ابعاد بزرگ تر، قدرت موتور بیشتر، سرعت بالاتر، شیب بیشتر و به عبارتی از امکانات بهتری برخوردار باشد، اگر شما به طور دقیق خواسته و نیاز خود و به عبارتی هدف خود را نشناخته باشید، ممکن است هزینه بیشتر برای تهیه تردمیل پرداخت کنید.

.یکی از مهم ترین ویژگی های یک تردمیل مناسب:

اندازه تردمیل: به طور کلی ابعاد تسمه، نشان دهنده اندازه تردمیل است. حداقل عرض تسمه یک تردمیل 38 سانتی متر است و طول آن 1.20  متر است که بسته به نوع کار شما می تواند بیشتر باشد. اما برای مصارف خانگی عرض تسمه بین 38 تا 50 و طول 1.20 تا 1.50 می تواند مناسب باشد.

وزن تردمیل: عامل ضروری در خرید تردمیل وزن تحملی آن ها است، زیرا تردمیل ها وزن کمی دارند ولی نکته مهم در مقدار تحمل وزن آن ها است. اگر وزن شما برای مثال 70 کیلوگرم است باید وزن تحملی تردمیل حداقل 10 کیلوگرم بیشتر از وزن شما باشد.

نمایشگر: تمامی تردمیل ها دارای نمایشگری بر روی خود هستند که اطلاعاتی نظیر: تنظیم برنامه تمرینی از پیش تعیین شده، مقدار تنظیم سرعت، مسافت، کالری، زمان و ضربان قلب را نشان می دهد.

کمپانی های پیشرفته با تکنولوژی روز دنیا از جمله کمپانی اینتنزا با تولید سری تاچ و تردمیل هایی با نمایشگر لمسی تجربه ای متفاوت را برای ورزشکاران رقم زده اند. با استفاده از این تکنولوژی شما می توانید با هر محیط و شرایطی به ورزش کردن بپردازید و از مناظر شبیه سازی شده لذت ببرید.

ارگونومی: اگر شما یک دونده حرفه ای هستید، پس طول تردمیل یا به عبارتی طول تسمه ای که بر روی آن گام بر می دارد باید بیشتر باشد. یعنی باید راحتی خود در استفاده از تردمیل و لحاظ کردن اصول ارگونومی و زیباشناسی را نیز در نظر بگیرید.

تردمیل های اینتنزا در دو سری i و e تولیده شده اند که سری e آنها دارای نمایشگر لمسی هستند. جهت آشنایی با این تردمیل روی تصویر ذیل کلیک نمایید.

تردمیل باشگاهی