بلاگ

دستگاه فیله کمر برند پاناتا  1FE005 

دستگاه فیله کمر

کمر درد به میزان کم یا زیاد را همه ما تجربه کرده ایم. گاهی با نشستن زیاد پشت میز کار یا داشتن دیسک کمر، همه و همه این درد را برای ما ایجاد کرده اند. با تقویت فیله کمر با ورزش می توانید تا حدودی در کاهش درد کمر به خودتان کمک کنید.در واقع ورزش و تقویت فیله کمر یکی از روش های سودمند بهبود در درمان کمر درد است.

و اما بیشتر در مورد فیله کمر بدانیم : فیله کمر یا عضله پایین کمر (عضله راست‌کننده ستون فقرات)، در قسمت پایین ستون مهره‌ها قرار گرفته است. وظیفه این عضله خم و راست کردنِ ستون فقرات است.

از دیگر وظایف فیله کمر محافظت از بالاتنه و صاف نگه‌داشتنِ پشت بدن می باشد. تقویت عضله پایینِ کمر را می‌توان به‌عنوان مکملِ تمرینات تقویت عضلات شکم دانست که مانع از بین رفتن قسمت تو رفتگیِ کمر می گردد. دستگاه های قدرتی در باشگاه ها این امکان را به ورزشکاران می دهد تا ماهیچه های بدن خود را بسازند و تقویت کنند.

پس تقویت عضلات کمر اهمیت بسیاری در سلامت بدن ما دارد. برای این منظور می توان از دستگاه های بدنسازی باشگاهی استفاده کرد.

از طرفی به غیر از کاهش درد در کمردرد و یا جلوگیری از ایجاد آن تقویت این عصلات برای ورزشکاران نیز واجب است. برای ورزشکاران حرفه ای بدنسازی، در انجام حرکت هایی مثل اسکات ددلیفت هالتر خم و… که فشار زیادی روی کمر وارد می کند و امکان آسیب رسانی به کمر را دارد،  تقویت عضلات فیله کمر واجب است. دستگاه های ایستگاهی بدنسازی می تواند در این امر به ورزشکاران کمک کند.

پس استفاده از دستگاه های بدنسازی فیله کمر هم برای جلوگیری از کمردرد، هم برای درمان آن و هم برای جلوگیری از آسیب رسیدن به بدن ورزشکاران (به دلیل عدم تقویت این عضله) جز فعالیت های واجب و مفید می باشد.

مشخصات فنی دستگاه فیله کمر برند پاناتا  1FE005 را می توانید با کلیک روی تصور ذیل مشاهده کنید.

 

دستگاه فیله کمر

 

از مزایای استفاده از دستگاه فیله کمر علاوه برتقویت عضلات میتوان به کاهش گرفتگی کمر و ماساژ عضلات پشت و شکم اشاره کرد.

از این دستگاه دردو حالت خوابیده رو به پشت خوابیده و رو به جلو میتوان استفاده کرد. در  هنگام تمرین میز فیله کمر تلاش کنید برروی مرکزثقل تمرکز کنید.

دستگاه فیله کمر پاناتا FitEvo lower back 1FE005 دارای گارانتی ارکیدمهر ( نماینده پاناتا در ایران) از لاین FitEvo برند ایتالیایی پاناتا میباشد.

 

اکنون شرکت پاناتا درکشورهای فرانسه،اسپانیا و آلمان شعبه دارد و بیش از 40 نمایندگی محصولات پاناتا را در 55 بازارجهانی برای گروههای سنی متفاوت از کودک تا سالمند عرضه میکند.

 

در طراحی بیومکانیکی لاینFit Evo ترکیبی کاملا از زیبایی و کارآیی،ایمنی و راحتی ورزشکار در تمرین با این محصول تضمین شده است.

این دستگاه دارای وزن 185 کیلوگرم و میزان وزنه این دستگاه 120-50 کیلوگرم است و فریم آن ساخته شده از آهن و استیل است. نوع سیم به کار رفته در این دستگاه استیل 6 میلی متری میباشد