بلاگ

معرفی دستگاه های هوازی اینتنزا سری 450i2S

دستگاه های هوازی

کنسول دستگاه های هوازی اینتنزا سری 450i2S با طراحی زیبا و نور پس زمینه LED  سفید رنگ جهت وضوح راحت و کاربری آسان و بدون لرزش در هنگام تمرین کردن طراحی شده است.

قرار گرفتن کیبورد در مرکز کنسول برای دسترسی آسان برای کاربر از خصوصیات این کنسول می باشد. نمایشگر های دستگاه های 450i2s دارای قابلیت نمایش ضربان قلب، تعداد دور در دقیقه (rpm)، سرعت، شیب، زمان، کالری مصرفی، درجه مقاومت، خلاصه تمرین و خصوصیات تمرین میباشد.

این دستگاه های هوازی دارای گزینه شروع سریع (Quick Start) است که شروع سریع تمرین بصورت تغییرات دستی می باشد. همچنین شما میتوانید مشخصات تمرین و نتایج خود را در USB ذخیره کنید.

دوچرخه ایستاده سری 450i2s اینتنـزا دارای زین ارگونومیک برای حداکثر راحتی و پشتیبانی در طول سخت ترین تمرینات ورزشی طراحی شده است. همچنین دارای پدال های بزرگ ارگونومیک با بند قابل تنظیم سایز جهت  پدال زدن سریع و راحت میباشد.

این دوچرخه ایستاده اینتنزا دسته فرمانی دارد که با پشتیبانی از آرنج بصورت یکپارچه و راحت برای موقعیت مسابقه طراحی شده است. برای سهولت استفاده در حین انجام تمرین، فرمان ادغام شده با سنسور ضربان قلب و دکمه های تنظیم مقاومت میباشد.

تردمیل اینتنزا 450i2s دارای کنترل ضربان قلب بصورت WIRELESS بادقت بالا(سیستم ذخیره انرژی و به حداقل رساندن مصرف برق) میباشد. همچنین سیستم Auto Stop باعث میشود زمانی که کاربر با تردمیل تمرین نمیکند، بصورت خودکار تردمیل متوقف بشود.

تردمیل 450i2S اینتنزا با قابلیت تغییر شیب و بدون نیاز به روغن کاری تا وزن 181 کیلوگرم را تحمل میکند.